آموزش ویدیویی حذف داده پرت در نرم افزار های آماری

معمولا داده های پرت، داده هایی هستند که از نظر اندازه بزرگتر یا کوچکتر از سایر نمونه ها هستند؛ که در صورت وجود در نمونه آماری باعث تاثیر منفی روی نتایج می شود. گاهی عدم نرمال بودن نمونه خود دلیل بر وجود داده پرت است اما به طور کلی 100 درصدی نیست. یعنی گاهی داده پرت را از نمونه خارج می کنید اما باز هم نمونه نرمال نخواهد شد. در رفتار با داده های پرت دو گونه عمل می شود: 

1- داده پرت ابتدا مشخص شده سپس حذف می گردد.

2- داده پرت ابتدا مشخص شده سپس تعدیل می شود.

توضیحات:

این فایل های آموزشی هر یک به صورت جداگانه دارای فایل ویدوئی و داده واقعی می باشد که شما نخست با انجام کار روی این داده ها هر یک از این آموزش ها را فرا گرفته سپس می توانید بر روی داده های خود عملیات حذف یا تعدیل را انجام دهید. این آموزش ها به گونه ای خواهد بود که افراد مبتدی و افرادی که هیچ گونه تخصصی در این زمینه ندارند به راحتی با استفاده از این آموزش قادر خواهند بود کار دیتا پرت خود را به راحتی انجام دهند. این آموزش ها  به صورت مرحله به مرحله از اجرا تا تصویر خواهد بود و با نکات داده شده قادر خواهید بود داده های نمونه خود را بررسی کنید و در صورت وجود داده پرت، آن را تعدیل یا حذف نمائید.

Special offer ویژه پک کامل آموزش داده های پرت در محیط های نرم افزاری اکسل- ایویوز- استتا

 با توجه به نوع نرم افزار آماری که در اختیار دارید، یکی از موارد زیر را به منظور شناسایی، حذف و یا تعدیل داده پرت انتخاب نمائید:
افزودن به لیست پرداخت

توضیحات

 

بلافاصله پس از خرید لینک های دانلود آموزش برای شما نمایش داده می شود.

پشتیبان یک حساب به صورت روزانه از ۹ صبح تا 4 عصرپاسخگوی شما خواهد بود .

پشتیبان ما در تلگرام : اینجا

ایمیل: اینجا

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.